More Website Templates at TemplateMonster.com!

Jeśli zależy Ci, aby w Twojej firmie systemy informatyczne zawsze prawidłowo funkcjonowały, aby jednocześnie zmniejszały się koszty prowadzenia działalności zgłoś sie do nas. Z naszą pomocą stworzycie Państwo doskonały dział IT, mając do dyspozycji naszych fachowców i wykupując tylko tyle czasu ile jest Ci rzeczywiście potrzebne, eliminujesz zbędne koszty. WięcejSzybki kontakt

    tel: 511-123-822
    e-mail: biuro@profisystem.net


Oferujemy:


Hosting:
Aby nasza współpraca z Państwem była naprawdę kompleksowa, zapewnimy również Państwu hosting.
• Hosting jest to udostępnianie miejsca na serwerze dla stron firm oraz osób prywatnych.
• Każda strona internetowa wymaga odpowiedniej wielkości miejsca na dysku serwera, który musi być wyposażony w dobre łącze internetowe, aby strona była stale dostępna w zasobach Internetu.
• Oprócz hostingu proponujemy Państwu także rozwiązywanie problemów związanych z administracją strony internetowej.

Konta Pocztowe:
Oferujemy Państwu założenie skrzynek pocztowych z własną domeną w nazwie. Pojemność kont, parametry skrzynki, limity ściąganych i wysyłanych danych uzależnione są od Państwa potrzeb. Każde konto poczty stworzymy indywidualnie dla każdego naszego Klienta.

Pozycjonowanie:
Naszym zadaniem jest wypromowanie Państwa strony w Internecie tak, by wpisując frazę związaną z tematyką strony, miała ona jedno z czołowych miejsc wśród wyników wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie to odpowiednie umieszczenie linków wśród zasobów Internetu, które prowadzić będą do pozycjonowanej strony. Takie zabiegi pozwolą na szybsze i trafniejsze odnalezienie serwisu, odpowiadającego wpisywanej frazie. Podczas pozycjonowania strony zwracamy również uwagę na merytoryczne treści danej strony, w celu wyróżnienia ważniejszych słów, które mogą być znaczące podczas wyszukiwania pozycjonowanej frazy.