More Website Templates at TemplateMonster.com!

Jeśli zależy Ci, aby w Twojej firmie systemy informatyczne zawsze prawidłowo funkcjonowały, aby jednocześnie zmniejszały się koszty prowadzenia działalności zgłoś sie do nas. Z naszą pomocą stworzycie Państwo doskonały dział IT, mając do dyspozycji naszych fachowców i wykupując tylko tyle czasu ile jest Ci rzeczywiście potrzebne, eliminujesz zbędne koszty. WięcejSzybki kontakt

    tel: 511-123-822
    e-mail: biuro@profisystem.net


Promocje:


Podpisaliście Państwo z nami już umowę? Świetnie! Chcecie dodatkowo zaoszczędzić? Mamy dla Was wspaniałe promocje, dzięki którym zyskacie Państwo jeszcze większe oszczędności i gwarancję satysfakcji. Prezentowane promocje dotyczą Serwisu rozliczanego na podstawie ilości wizyt w danym miesiącu.

1. Miesiąc Gratis - Zmień dotychczasowego partnera na Nasza firmę a dostaniesz 1 miesiąc serwisu Gratis . Aby skorzystać z nowej oferty umów się z przedstawicielem ProfiSystem. Na spotkaniu przedstaw dotychczasową ofertę z jakiej korzystasz a otrzymasz nową niższą cenę. Propozycja obejmuje cały okres trwania umowy.2. e-pakiet Lojalnościowy - program ten został przygotowany w celu obniżenia kosztów obsługi informatycznej w Państwa firmie nawet o 40% od podstawowej kwoty. Majać podpisaną z nami stałą umowę serwisową wystarczy polecać naszą firmę znajomym firmom. Jeżeli ta firma zdecyduje się na naszą opiekę i obsługę, otrzymają Państwo rabat 10% na nasze usługi. Rabaty sumują sięmaksymalnie do 40% od kwoty podstawowej.


*Biznesowe pakiety promocyjne dostępne po podpisaniu umowy o współpracy na pakiet BASIC, STANDARD lub VIP

*Jedyna taka okazja! Promocje ważne do odwołania.