More Website Templates at TemplateMonster.com!

Jeśli zależy Ci, aby w Twojej firmie systemy informatyczne zawsze prawidłowo funkcjonowały, aby jednocześnie zmniejszały się koszty prowadzenia działalności zgłoś sie do nas. Z naszą pomocą stworzycie Państwo doskonały dział IT, mając do dyspozycji naszych fachowców i wykupując tylko tyle czasu ile jest Ci rzeczywiście potrzebne, eliminujesz zbędne koszty. WięcejSzybki kontakt

    tel: 511-123-822
    e-mail: biuro@profisystem.net


Jedną z wielu Naszych usług jest budowa sieci komputerowych, bez których większe przedsiębiorstwa nie istniałyby, dlatego apewniamy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy wdrażania systemu począwszy od analizy potrzeb klienta, wykonania projektu, poprzez instalację i konfigurację urządzeń sieciowych, a skończywszy na stałej opiece serwisowej.

Zajmujemy się instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych, bezprzewodowych i światłowodowych. Szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej oraz na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Stawiamy na niezawodność rozwiązań po to by przynosiły one wymierne korzyści naszym klientom przez wiele lat.

Klient zlecając nam wykonawstwo otrzymuje:
• projekt sieci
• dokumentację powykonawczą
• testy okablowania
• skonfigurowane urządzenia aktywne zgodnie z założeniami ustalonymi w projekcie
• konsultacje

Kontakt z osobą odpowiedzialną za dział instalacji sieci komputerowych - kosztorysy, zapytania:

Doradca klienta biznesowego
tel: +48 511-123-822
e-mail:biuro@profisystem.net