More Website Templates at TemplateMonster.com!

Jeśli zależy Ci, aby w Twojej firmie systemy informatyczne zawsze prawidłowo funkcjonowały, aby jednocześnie zmniejszały się koszty prowadzenia działalności zgłoś sie do nas. Z naszą pomocą stworzycie Państwo doskonały dział IT, mając do dyspozycji naszych fachowców i wykupując tylko tyle czasu ile jest Ci rzeczywiście potrzebne, eliminujesz zbędne koszty. WięcejSzybki kontakt

  tel: 511-123-822
  e-mail: biuro@profisystem.net


  Zaufali Nam:  1. Do kogo skierowane są pakiety?
  Z pakietów mogą korzystać prywatne firmy oraz instytucje publiczne.

  2. Co dają pakiety serwisowe?
  • stałe przeglądy komputerów
  • prawie natychmiastową pomoc w przypadku wystąpienia usterki
  • bezpłatny dojazd
  • wizyty serwisowe w atrakcyjnych niskich stawkach
  • atrakcyjne promocje i rabaty
  • darmowe wizyty w każdym z pakietów
  • pomoc Help-desk w zakresie problemów sieciowych jak i komputerowych

  3. Pogotowie komputerowe
  Nasza firma świadczy również usługi w trybie awaryjnym, czyli tzw. pogotowie komputerowe. Nie ma konieczności wykupywania pakietów, aby możliwe było świadczenie usług informatycznych przez naszą firmę na rzecz Państwa firmy - pobieramy wówczas opłatę za konkretną wykonaną usługę według naszego cennika. Mamy własny serwis komputerowy działający z Rzeszowie od 7lat, a więc naprawy możemy dokonać na miejscu, a w skrajnych przypadkach zabieramy sprzęt do siedziby firmy w celu naprawy.

  4. Dajemy możliwość wypróbowania naszych usług przed podpisaniem umowy.
  Umożliwiamy Państwu wypróbowanie naszych usług przed podpisaniem umów serwisowych, rozumiejąc obawy przedsiębiorców wynikające z podpisania umów przed zapoznaniem się z jakością świadczonych przez nas usług. Dlatego klient ma prawo do 3 wezwań serwisowych za zryczałtowaną opłatę w wysokości 40zł netto/wizytę.

  5. Pomagamy na dobry Start.
  Doskonale wiemy jak trudny jest "start" i właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę dla młodych przedsiębiorców, dzięki której od podstaw stworzymy informatyczną infrastrukturę w ich przedsiębiorstwach, a w ich firmach będą najnowsze informatyczne rozwiązania.


Umowy


W czasach, gdy komputeryzacja odgrywa największą rolę w świecie technologii, żadna firma nie może sprawnie funkcjonować bez solidnego zaplecza informatycznego. Nawet najmniejsza awaria może na długi czas sparaliżować wszelkie czynności w codziennej pracy biura, a co za tym idzie może narazić firmę na poważne straty.

Aby w Twojej firmie systemy informatyczne zawsze prawidłowo funkcjonowały, zmniejszały się koszty prowadzenia działalności, a bezpieczeństwo danych i specjalistyczne doradztwo w kwestiach informatycznych są jednym z głównych celów strategii przedsiębiorstwa proponujemy opiekę serwisową na najwyższym poziomie.

Opieka serwisowa zapewnia stały nadzór nad pracą systemów komputerowych w firmie, oraz pozwala na wczesne wykrywanie potencjalnych zagrożeń, jak również zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań sprzętowych i technologicznych, a także działania interwencyjne, właściwą konserwację urządzeń oraz dostosowywanie poszczególnych stacji roboczych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jeżeli powyższe argumenty do Ciebie przemawiają, to powierz nam swój dział IT i skoncentruj się na podstawowej działalności swojej firmy. Dąż do osiągnięcia sukcesu i rozwijaj swą działalność, a obsługę informatyczną powierz ekspertom w tej dziedzinie. Oferta wyspecjalizowanych usług Outsourcingowych pozwoli Ci na efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez konieczności angażowania etatowego informatyka, czy organizowania własnego działu IT.

Umowy serwisowe
Działania w kierunku Outsourcingu IT świadczone są w oparciu o stałe umowy serwisowe. Jest to najlepsza forma współpracy, a coraz większe grono naszych klientów korzysta z tej formy, dzięki czemu nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pracy, a przede wszystkim obniża koszty eksploatacji systemu informatycznego. Umowy serwisowe są zawsze indywidualnie negocjowane. Dzięki temu ich treść jest optymalnie dostosowana do oczekiwań Zleceniodawcy.

Pakiety serwisowe
Nasza firma proponuje również szybsze rozwiązanie, bez wcześniejszych wycen przygotowaliśmy przykładowe pakiety usług informatycznych. Pakiety usług informatycznych, przygotowane, są dla każdej grupy klientów. Różnorodność usług daje klientowi, możliwość dowolnego formowania pakietu stosownie do swoich potrzeb i wymagań.

Audyty
Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzany jest audyt posiadanego przez daną firmę sprzętu informatycznego. Na tej podstawie opracowywany jest plan prac, które powinny być zrealizowane w pierwszej kolejności i pozwala na zaprezentowanie kolejnych etapów modernizacji sprzętu i oprogramowania oraz pozwala na dokładną wycenę pakietu. Audyt jest całkowicie bezpłatny.

Stałą obsługę serwisową Państwa firm oferujemy na dwa różne sposoby:

1. Serwis rozliczany na podstawie ilości stanowisk w Państwa firmach z wykupionym pakietem godzin i gwarancją czasu reakcji
Jest to umowa przeznaczona przede wszystkim dla tego grona Klientów, dla których przerwa w działaniu systemu informatycznego (np. z powodu awarii, utraty danych) nie może trwać dłużej niż określona ilość czasu. W ramach umowy zobowiązujemy się do utrzymywania infrastruktury informatycznej Zleceniodawcy w stanie stałej gotowości do pracy, informujemy o punktach grożących awarią. W przypadku awarii gwarantujemy przystąpienie do czynności serwisowych w wynegocjowanym czasie. Opcjonalnie udostępniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy sprzętu uszkodzonego. W ramach umowy Zleceniodawca otrzymuje wynegocjowany pakiet godzin usług, za które nie ponosi żadnych kosztów. Koszt pakietu zależy od ilości stanowisk w Państwa firmie.

W zależności od wielkości firmy i indywidualnych zapotrzebowań istnieje możliwość wyboru jednego z trzech oferowanych pakietów:2. Serwis rozliczany na podstawie ilości godzin w danym miesiącu
Zleceniodawca wykupuje stały miesięczny pakiet godzin. Jedna godzina wykupionej w ten sposób usługi jest tańsza od bieżącej ceny cennikowej. W stosunku do usług rozliczanych w ramach pakietu nie są naliczane koszty dojazdu (koszty dojazdu w obszarze Rzeszowa). Umowa może zawierać także inne indywidualnie negocjowane elementy.

Pakiet 2h:Pakiet 5h:Pakiet 8h:

Ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie, powyższe pakiety są przykładowe, a nasza oferta jest również przygotowywana zgodnie z Państwa potrzebami.

Dajemy możliwość rozszerzenia zakresu umowy:
W ramach umowy klient może zwiększyć zakres usług lub wystąpić o usługi dodatkowe. Pakiet dodatkowych usług jest wyceniany indywidualnie.